MADSKILL

Roland Moor a.k.a. MadSkill se narodil 18. ledna 1981 v rumunském městě Brasov.
Již v mladém věku v sobě objevil vášeň pro hudbu a brzy pochopil, že tato vášeň pro něj nemá zůstat jen koníčkem.
Během několika let toho stihl opravdu hodně – v Německu vydal dvě LP s crew s názvem Versbox, stal se jedním z nejvyhledávanějších club DJs ve Stuttgartu, působil jako supporting DJ například pro Kool Savas, Wu Tang Clan, jeho tvorba se objevovala v německé verzi MTV, spolupracoval s Gail Gotti, Prodigy (MobbDeep), Nate Dogg, Rasco, Royce da 5’9, Snoop Dogg a dalšími.
Při skládání hudby a vnímání rostoucího úspěchu v sobě MadSkill objevil i vášeň pro režírování, natáčení a postprodukci videí, respektive videoklipů. Po určité době, kdy se těmto aktivitám věnoval sám, se začal pohybovat mezi profesionály, díky čemuž nasbíral důležité know-how, které mohl postupně rozvíjet a využívat.

V roce 2009 se MadSkill rozhodl vycestovat a načerpat nové zkušenosti v zahraničí, konkrétně v Praze. Svým nepopiratelným hudebním talentem na sebe dokázal během chvíle upoutat pozornost velkých jmen tuzemské urban scény jako jsou například Kontrafakt, Dara Rolins, Čistychov či Tina, kteří projevili zájem o spolupráci, a následně i ve světě videoprodukce a reklam.
Velký boom přišel s vydáním producentského alba Back To The Future, produkcí hudby i videoklipu ke skladbě Technotronic Flow od Rytmuse, stejně tak jako přispěním hudbou a videem k úspěchu rappera Majka Spirita a jeho skladby Good Vibration.

Nějakou dobu o MadSkillově tvorbě nebylo v mainstreamových médiích slyšet a nevědělo se, zda má v plánu pokračovat. MadSkill však mezitím pracoval na různých projektech a ponořil se hlouběji do skládání hudby pro reklamy velkých značek. I díky tomu našel více uměleckou cestu sám k sobě, čili k Roland Moor. Začal produkovat hudbu i pro vlastní využití a nacházet v sobě melodie a slova, která měl nutkání vyjádřit zpěvem a která v blízké době uslyší i veřejnost.

SPOJTE SE S MADSKILLEM

HUDBA

V Meste Snov

By | MadSkill
V MESTE SNOV V Meste Snov je třetí singl z Egova velmi očekávaného alba “PRECEDENS“, jehož zvuk i vizuál vznikl ve spolupráci s producentem a režisérem MadSkillem. Další hudba
Read More

Shinobi

By | MadSkill
SHINOBI Shinobi - tak zní název nového singlu MadSkilla, kterém můžeme slyšet známá jména jako Separ, IronKap, Sensey Syfu a Čis T. Další hudba
Read More