SENSEY

Sensey si zvolil cestu rapem již v mladém věku. Začátky ho doprovázeli blízccí kamarádi, se kterými začínal tvořit a nahrávat první tracky ve stylu NewSchool Rap, který v česku ještě nebyl tolik rozšířený. Po několika vydaných singlech zjistil, že svým jedinečným stylem rapu oslovil okolí a založil s kamarády Crew 131 , podle okresu kde bydlí a poté Crew Senseyybrosz, která působí doteď. Inspirací k tvoření jeho vlastního stylu rapu mu jsou země jak Rusko, USA, Itálie nebo německá scéna, příběhy z jeho života a různé pocity, které jsou někdy skrytě zaryté v textech. Jako umělec chce vytvořit něco nového, něco, na co česká scéna není tolik zvyklá.

Svou flexibilností vůči novým stylům, kreativností, zájmem se rozvíjet a dělat muziku na 210%, pomalu stoupá na vyšší úroveň. Jedním z jeho cílů je inspirovat mladou krev k tomu, aby se nebáli dělat něco nového a jiného, aby žili tak, jak chtějí a šli si za svým snem, i když je ostatní nemusí chápat. Hlavním výrazným bodem, kterého si všimnete při poslechu jeho songů, je použití Autotune. Neobvyklé melodické hraní si s hlasem, speciálnost a jedinečnost Senseye velmi baví, což můžete vidět i na jeho osobnosti. Za svou mladou kariéru již spolupracoval s rapery jako např. Čis T, Separ, IronKap, Young Koukr, Calin,Versace Chachi, Trebron či Treelas a s producenty jako MadSkill, DOB či Vibechief.

Nejznámějšími skladbami, kterými si Sensey získal pozornost mnoha posluchačů jsou Art & Hoes, Fake gucci Sasha Grey, NightRide, Arachnofobie, Ona, Vadim, či track Bumble Bee. (po releasu songu – či nejnovější track Tisíc Kund, který byl vydán pod novou rubrikou Chop Down Yungstarz).

SPOJTE SE S SENSEY

HUDBA

Tisíc Kund

By | Sensey
TISÍC KUND Tisíc Kund - nový singl od Senseye, na produkci Vibechief, na featu Calin. O video se postaral Patrik Soldán, produkci klipu obstarala Diamond Produkce. Další hudba
Read More

Bumble Bee

By | Sensey
BUMBLE BEE Úspěšný singl rappera Senseye, na produkci známý producent MadSkill. O produkci klipu se postarali The W Prague, střih a barvu zpracoval MadSkill. Další hudba
Read More